Taekwon-do: algyői ezüstérem a Barátság Kupáról

2017. február 20., hétfő
taekwondo

Február első hétvégéjén rendezték meg az idei Barátság Kupa Nyílt ITF Taekwon-do versenyt Battonyán, amely a 2017-es versenyszezon első megmérettetése volt.

A viadalra 19 klub 139 versenyzője adta le a nevezését, köztük az Algyői Sportkör ITF Taekwon-do Szakosztályának versenyzője,

Tari Lilla

is. Kiélezett, színvonalas küzdelmek jellemezték az eseményt, amelyen Lilla a dobogó második fokára állhatott fel felnőtt női küzdelem -56 kg-os kategóriájában. A Barátság Kupa kiváló felkészülési állomás volt a közelgő ITF Taekwon-do Magyar Bajnokságra, amit március 11-12-én rendeznek meg Békéscsabán.