Labdarúgás: ikszre végzett Angyalföldön a SZEOL

2017. február 8., szerda
labdarugas_felkeszules_kf

A szünet után Nikola Maksimovic tizenegyesével egyenlített a SZEOL Angyalföldön, így döntetlent játszott a Vasas vendégeként Zoran Kuntic csapata.

A fővárosban folytatódott a SZEOL SC felkészülése, a kék-feketék az NB I-ben remek őszt produkáló Vasas vendégei voltak szerda délután. Az angyalföldieknél ott volt a keretben a szegedi klub két korábbi játékosa,

Ádám Martin

Szivacski Donát

. A SZEOL-ban új próbázó nem akadt a legutóbbi, UTA Arad elleni mérkőzéshez képest. A Vasas uralta a meccs első félidejét: a piros-kékek megnyomták az első negyed órát, amelynek végén

Remili Mohamed

szabadrúgását

Saglik

csúsztatta a szegedi kapuba, 1-0. A SZEOL leginkább kontrái után jutott el a Vasas kapujáig, de

Nagy Gergely

, amikor szükség volt rá, a helyén volt, így ezzel a fejessel volt előnyben a Vasas 45 perc után. A fordulást követően is inkább a Vasasnál volt a labda, azonban érkezett a szegedi egyenlítés: a csereként beálló Szivacski Donát kezezett a tizenhatoson belül, az ezért a mozdulatért járó büntetőt

Nikola Maksimovic

váltott gólra egy óra játékot követően. A meccs hátralévő harmadában ugyan a Vasas támadott, de a SZEOL szervezetten védekezett - ennek eredményeképp döntetlent játszott Angyalföldön.

Felkészülési mérkőzésen

Vasas - SZEOL SC 1-1 (1-0)

Budapest, Mészöly Kálmán műfüves pálya.

Vasas:

Nagy - Burmeister, Vaskó, Risztevszki, Gaál, James, Berecz, Hangya, Ádám, Saglik, Remili. Csere: Póser (kapus), Debreceni, Korcsmár, Szivacski, Murka, Kleisz, Király, Kulcsár, Ferenczi.

Michael Oenning.

SZEOL:

Prokop - Ikonomu, Gál, Fehér, Vágó, Mendebaba, Ferkó, Nagy R., Maksimovic, Péter, Tomisic.

Leindler (kapus), Buzási, Mihály, Grünvald, Lévai, Rácz, Forró, Gajág, Rádi, Harsányi.