Taekwon-do: két algyői érem az Országos Diákolimpiáról

2016. november 17., csütörtök
algyoikarate4

Monoron rendezték meg november ötödikén, szombaton az idei Országos ITF Taekwon-do Diákolimpiát, ahol több mint 200 versenyző állt rajthoz.

A harcművészek küzdelem és formagyakorlat kategóriákban mérhették össze tudásukat. Az Algyői Sportkör ITF Taekwon-do Szakosztálya három fővel képviseltette magát. A meglehetősen erős mezőnyben az algyői sportolók 1 arany és 1 ezüstérmet szereztek. Mindkét érmet

Tari Lilla

szerezte, formagyakorlat kategóriában, illetve a felnőtt női küzdelem 56 kilogrammos versenyzői között A Sportkör másik két versenyzője

Kiss Levente

Grund Marcell

idén kerültek fel gyermek kategóriából serdülő korosztályba, ahol a tapasztalatszerzés volt a cél, ami kiválóan sikerült, remekül helyt álltak a népes mezőnyben. A versenyzőket