Futsal: nem volt ellenszere a Skorpióra a Szent Mihálynak + FOTÓK

2016. október 17., hétfő
noi_futsal43_gs

Harmadik vereségét könyvelhette el a Szent Mihály a továbbra is remekelő Skorpió elleni mérkőzésen.

A szezon eddigi részében mindkét meccsét megnyerő, salgótarjáni Skorpió SE-t fogadta a Szent Mihály Deszken:

Hódi Zsuzsanna

tanítványai ugyanakkor hamar hátrányba kerültek, és bár a szünetre Varga Zsuzsa góljának köszönhetően még szoros eredménnyel vonulhattak, ám a folytatás már nem úgy sikerült, ahogy az első félidő. Az öt perc alatt született három Skorpió-találat gyakorlatilag eldöntötte a meccset, 1-5 után már nem volt visszaút a Szent Mihály számára, ráadásul a salgótarjániak nem is álltak meg ennyinél, így végül nyolcgólos sikert arattak Fehér Zsuzsannáék fölött. Ezzel a Szent Mihály harmadik vereségét szenvedte el a bajnokságban, legközelebb pedig közel egy hónap múlva, november 12-én lép pályára, amikor a Nyírség NSC érkezik Deszkre.