Női vízilabda: nem bírt a Szeged a BVSC-vel

2015. október 10., szombat
szeged_bvsc13_gs

Nyolcgólos vereséget szenvedett a BVSC-től, így továbbra is nyeretlen a Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem az alapszakasz A csoportjában.

Leimeter Dóra

Farkas Kata

egy-egy találata révén már az első negyed után kettővel mentek a vendégek, és bár a második felvonás elején

Lengyel Dominika

szépíteni tudott, a folytatásban azonban zsinórban négy fővárosi gólt láthatott a publikum. A BVSC szünetbeli ötgólos előnyét a harmadik és a negyedik játékrészben is növelni tudta, így összességében nem forgott veszélyben

Petrovics Mátyás

tanítványainak győzelme. Az SZNVE két fordulót követően két vereséggel áll az A csoportban. Dalmády Szandráék legközelebb egy hét múlva a ZF-Eger otthonában javíthatnak.

Női vízilabda OB I alapszakasz A csoport, 2. forduló:

Szegedi Vízmű Taylor&Nash Szegedi Egyetem - BVSC-Zugló Diapolo 9-17 (0-2, 4-7, 3-4, 2-4)

Szeged, SZUE. Vezette: Pásztor Antal, Berki András.

Szikora - Lengyel Dor., Miklós 1, Dalmády P. 2, Dalmády Sz. 1, Lengyel Dom. 1, Tóth P. 1.

Tóth E. (kapus), Árkosy, Vida 1, Elbert 1, Rudics, Lengyel A. 1, O-Nagy.